Greatest Kılavuzu urfa son dakika için

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar eksik veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip gene gönderelim

Son dakika haberi: Şanlıurfa'da hareket hazırlığındaki DEAŞ'lı 'canlı bomba' terörle uğraş polislerinin başarılı operasyonuyla yakalandı.

MS. 5.yy'a ilişkin başüstüneğu oranlama edilen Haleplibahçe mozaiklerinde mekân kayran dört amazon kraliçesinin av sahnesi mozaiği "Savaşçı Amazon Kraliçelerinin, Mozaiğe Resmedilmiş Dünyadaki İlk Örneğidir". Edessa Sarayı dip mozaiklerinde binanın muhafız tanrısı KTICIC; Troya savaşının ölümsüz erı Aşil; Aşili eğiten mitolojide at âdem olarak malum KENTEOR KHİRİON; Aşil'in annesi yoğunluk tanrıçkakımı THETİS; Truva atı fikrini ortaya koyarak, Troya'nın fethedilmesini sağlayan efsanevi yiğit ODYESSEUS'un tasvirlerine bucak verilmesi, 1 m2'sinde 5000 tane 1 ile 5 mm2 ebadında taş kullanılması, ince ve mahir işçiliği, zanaat özellikleri ve temalarıyla imparatorluk sanatına eşfehamet olarak görülen dünyanın en bulunmaz mozaikleri olarak teşhismlandı.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kem yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Şanlıurfa'da bir taşıtta meydana mevrut patlamada 2 şahsiyet ağır yaralandı. Sebebi yabancı patlamada yaralananlar sağaltma altına kızılındı.

Silah kaçıntıçılığı ile alakadar takibe tuzakınan ve kaçmaya çdüzenışan taşıttaki şüphelilerin ateş hevesliması sonucu kollukçu memuru Cemal Bozkurt (32) gerişından, Komiser Müzahirsı Abdullah Yasir Binici ise esasen yaralandı. Yaralı polisler olay adına 50 metre mesafedeki Mehmet Akif İnan Eğitim bilimi ve Tetebbu urfa son dakika Eklenmiş Görev binasına sedyeyle taşındı. Ivedi serviste sağaltım şeşna kırmızıınan polislerden Cemal Bozkurt bütün müdahaleye mukabil şehit evet.

Şanlıurfa'da fırtına ve rahmet içli evet Vinç ile TIR çarpıştı: 3 yaralı Haliliye’bile 4 bin ürün ve hastalıklı ton taam imha edildi Reis bey Beyazgül yetim çocukları yalnız bırakmadı Başkan Beyazgül küçük öğrencilerle buluştu

Yakalanan araköristle baş başa bu sene DEAŞ'ın yapmayı planladığı 10'uncu canlı bomba eylemi engellenmiş evet.

Mezopotamya'nın kalbi olan Urfa, Mezopotamya'evet ve Ortadoğu'evet açılan bir kapıdır ve malik evetğu potansiyeli ile tarihte olduğu kabilinden bugün bile önemli önemini korumaktadır. İLGİLİ SON Bilgi

Dün Dün 12:40 İçhizmetleri Bakanlığı: Ustalıkid'li Canlı Bomba Şanlıurfa'da Yakalandı İçişlemleri Bakanlığı, ‘yalnızca böcü eylemi’ hazırlığı yapan IŞİD’li canlı bomba Beşşar Etki Mızhen’in Şanlıurfa’da yakalandığını açıkladı.

İçemekleri Bakanlığından yapılan açıklamada "Bu sene DEAŞ’ın yapmayı planladığı 10’uncu canlı bomba eylemi engellenmiş oldu." denildi.

09:43 Son dakika: Şanlıurfa'da maden vandözlarına eş zamanlı dizi eylem Son dakika haberler: Şanlıurfa'da narkotik satıcılarına müteveccih planlı eşzamanlı operasyonda 25 özlük gözaltına hileındı.

Kızının niştakkadak damadına elini öptürmeyen İbrahim Tatlıses'ten beklenen açıklama geldi

Meyanştırmacılar, aylardır tedarik yaptıkları mağaranın bâtınine girdi: Burası başka bir nitelik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *